Skip to content

Systemowa kontrola kosztów – brakujące ogniwo w reformie systemu opieki zdrowotnej cd

5 miesięcy ago

338 words

Wielu ustawodawców starało się chronić przemysł ubezpieczeniowy, osłabiając publiczny plan. Zamiast tego, Kongres powinien wzmocnić zdolność prywatnych ubezpieczycieli do kontrolowania kosztów wraz z planem publicznym za pomocą reformy regulacyjnej. Strategia dotycząca wszystkich płatników powinna być skierowana do przedsiębiorstw, ponieważ pomogłaby spowolnić wzrost składek na ubezpieczenie zdrowotne sponsorowane przez pracodawcę. Powinno to podobnie dotyczyć pracowników, którzy martwią się rosnącymi kosztami ubezpieczenia. Zapewniłoby to konserwatystom fiskalnym skuteczne narzędzie ograniczania kosztów.
Społeczność medyczna powinna również znaleźć coś, co polubi w regulacji wszystkich płatników. Ograniczając koszty kontraktowania i fakturowania, może zmniejszyć obciążenie administracyjne lekarzy. Ubezpieczając wszystkich i zmniejszając lub eliminując luki w płatnościach, może pozwolić dostawcom traktować wszystkich pacjentów na podstawie ich stanu zdrowia, a nie ich finansów. Dzięki stworzeniu ogólnounijnej kontroli kosztów zapewniłoby to, że odpowiedzialność za kontrolowanie kosztów jest dzielona przez wszystkich, zamiast koncentrować ciężar na dostawcach, którzy leczą pacjentów Medicare. Ponadto, regulacja dotycząca wszystkich płatników odnosi się do ważnych ograniczeń politycznych: sprzeciwu prezydenta i większości ustawodawców do wyeliminowania prywatnego sektora ubezpieczeń, pilnej kontroli kosztów wielu Amerykanów, preferencji wyborców do minimalnych zakłóceń – jeśli w ogóle – ich własnego zasięgu oraz kryzys fiskalny, który sprawia, że kontrola kosztów jest niezbędna.
Reformy systemu opieki zdrowotnej nie można sfinansować, szukając oszczędności tylko z Medicare. Nie można go osiągnąć poprzez zbyt optymistyczny program reformy systemu dostaw, z którym wielu adwokatów rozpoczęło tegoroczną debatę. Nadszedł czas, aby zwrócić się do podejść, dla których dowody są znacznie silniejsze. System all-payer oferuje najlepszą nadzieję na reformę służby zdrowia.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Nie zgłoszono żadnego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0907487) został opublikowany 2 września 2009 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z University of North Carolina, Chapel Hill (JO); i Case Western Reserve University, Cleveland (JW).

[patrz też: olx owczarki niemieckie, laserowe usuwanie zylakow, kajaki allegro ]

0 thoughts on “Systemowa kontrola kosztów – brakujące ogniwo w reformie systemu opieki zdrowotnej cd”

  1. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: tabletki na chrypkę[…]

Powiązane tematy z artykułem: kajaki allegro laserowe usuwanie zylakow olx owczarki niemieckie